Новини

Пілотний регіональний тур щодо цифровізації: запитання та відповіді про подачу на грант

Проєкт підтримки DIA запрошує громадські організації, їхні коаліції та консорціуми подати до 18 липня проєктні пропозиції до участі у грантовому конкурсі для втілення пілотного регіонального туру щодо цифрової трансформації.

Запрошення до участі у грантовому конкурсі

Запрошуємо подати проєктні пропозиції в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Підтримка DIA)», що є частиною сектору Демократичного врядування ПРООН в Україні.

Названо переможців конкурсу кращих практик молодіжної роботи – 2020

Мисливці на пластик, книжкові буктюбери та помічники патрульного – за результатами четвертого всеукраїнського конкурсу опубліковано каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020.

Участь молоді в житті країни відтепер вимірюватимуть у цифрах

В Україні розроблено Індекс оцінювання участі молодих людей у суспільному житті, що допоможе удосконалити молодіжну політику.

Фестиваль думок у м. Луцьку є інноваційним форматом залучення мешканців та мешканок міста до діалогу

Більше 30 спікерів та більше 600 відвідували Фестиваль Думок у м. Луцьку 30 вересня 2019 р. Також, в рамках фестивалю відбулася ярмарка ініціатив громадського сектору та фотовиставка «Громадські лідери та лідерки Волині», створена за підтримки ПРООН в Україні. 

Програма «ДавайЗміни» спрямована на розвиток управлінських компетенцій молоді

Програма підготовки менеджерів громадських ініціатив «ДавайЗміни» спрямована на розвиток управлінських компетенцій молоді з малих міст/селищ України і реалізацію соціальних та антикорупційних проєктів через співпрацю громади, бізнесу та влади.