Новини

Програма «ДавайЗміни» спрямована на розвиток управлінських компетенцій молоді

Програма підготовки менеджерів громадських ініціатив «ДавайЗміни» спрямована на розвиток управлінських компетенцій молоді з малих міст/селищ України і реалізацію соціальних та антикорупційних проєктів через співпрацю громади, бізнесу та влади.

Загалом у 2019 році понад 3100 осіб з 14 населених пунктів було залучено до ініціатив учасників програми. 

«Ми віримо, що малі міста та села - це потужний потенціал України. Адже тут живуть українці та українки, , які творять зміни. Лише у 2019 році ми забезпечили реалізацію 15 громадських проєктів і десятків персональних ініціатив, залучивши 10 тисяч громадян до проекту ДавайЗміни», - наголосив Андрій Сидоренко, проектний менеджер проекту «ДавайЗміни» на фінальній презентації результатів, що відбулася 26 вересня 2019 року у м. Києві.

«На сьогодні, рівень громадянської участі серед населення залишається на рівні 7%, що є досить низьким. У той же час майже 60% молоді готові змінювати свої громади. Я позитивно вражена результатами, досягнутими учасниками та учасницями програми «ДавайЗміни», які змогли об’єднати однодумців у своїх громадах та втілити позитивні зміни у громадах», - підкреслила Оксана Косенко з ПРООН.

Програма «Давай Зміни» реалізовується другий рік поспіль командою ГО “Відкритий простір” за підтримки Global Project Partners в рамках програми “Східне партнерство” від МЗС Німеччини. У 2019 році програму підтримала ПРООН в Україні.