Новини

відкриття Академії громадської участі в Житомирі 19-20 вересня

 “Житомир став лідером інновацій в управлінні в Україні з прийняттям у 2019 році нового Статуту Житомирської міської територіальної громади. Проте слід наголосити, що Статут стане успішним лише тоді, коли громадяни почнуть активно використовувати нові методи залучення до вироблення політики”, - наголосив Маркус Бренд на відкритті Академії громадської участі в Житомирі, що триває 19-20 вересня.

 35 державних службовців та 30 представників громадських організацій опановують як влада та громадянське суспільство повинні співпрацювати задля вироблення інклюзивних доброчесних політик через імплементацію положень нового Статуту територіальної громади м. Житомир.

 «Академія громадської участі надає змогу детальніше зрозуміти представникам громадськості та державним службовцям, як практично використовувати інструменти прямої демократії, а саме - загальні збори, громадські слухання, місцеві ініціативи, консультації, громадська експертиза, що визначені Статутом Житомирської міської ОТГ», - наголосила Жанна Соловйова, ГО «Сучасний Формат»

 Академія громадської участі організовується Радою Європи у співпраці ПРООН та у партнерстві з Житомирською міською радою.