Новини

17 вересня 2019 офіційно оголошено запуск Всеукраїнського громадського бюджету

17 вересня 2019 офіційно оголошено запуск Всеукраїнського громадського бюджету. Відтепер, активісти або органи місцевого самоврядування мають змогу пропонувати проекти і визначати найбільш пріоритетні шляхом всеукраїнського електронного голосування. 

«Всеукраїнський громадський  бюджет сприяє взаємодії між громадянами, місцевою та центральною владою. За останні 3 роки понад 4.7 мільйонів людей  долучились до Громадського бюджету онлайн. Сьогодні у нас є шанс запровадити Громадський бюджет на національному рівні і цим продовжити популяризацію інноваційних інструментів та сприяти загальному національному курсу цифровізації процесів у державі», Віктор Гурський, виконавчий директор SocialBoost.

«Активна участь жителів в управлінні державними справами, є однією із ключових складових сталого розвитку міст, громад та усієї країни. Впровадження Всеукраїнського громадського бюджету може стати логічним кроком у демократичному розвитку України, що дозволить залучати громадян до розподілу бюджетних коштів на національному рівні. Саме тому ПРООН підтримує впровадження цієї ініціативи», зазначила Оксана Косенко, спеціалістка з питань громадянського суспільства. 

Ініціатива «Пілотне впровадження Всеукраїнського громадського бюджету в 3-х областях України» здійснюється за підтримки UNDP.