Блог категорії Публікації

План дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2018—2020 роках

План дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2018—2020 роках, затверджений Урядом України у грудні 2018 року, є результатом співпраці органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства.

Вперше новий План дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (ПВУ) узгоджено з Цілями сталого розвитку завдяки ініціативі Секретаріату Кабінету Міністрів України та публічним консультаціям у 12 регіонах України, проведеними Мережею хабів за підтримки ПРООН.

Реалізація Плану дій дозволить забезпечити належне виконання Україною зобов’язань у рамках міжнародної Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, підвищити рівень прозорості, відкритості та підзвітності державних інституцій та сприятиме посиленню співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства.

Після приєднання до Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2011 році Україна досягла значного прогресу у забезпеченні прозорості, ефективності та підзвітності управління перед громадянами. Перший План дій ПВУ в Україні на 2012-2013 роки був виконаний на 90%, а виконання другого на 2014-2015 роки сягає 83%.

Публікація надає детальну інформацію щодо заходів, запланованих в рамках виконання Плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2018—2020 роках; ознайомлює з органами влади, відповідальними за реалізацію кожного кроку; строками; партнерами; та індикаторами виконання.