Новини

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад регіональних координаторів Омбудсмена

Асоціація УМДПЛ у взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини оголошує конкурс на заміщення вакантних посад регіональних координаторів зі зв'язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській, Харківській, Хмельницькій, Сумській, Волинській та Донецькій областях.

 
Провідною метою діяльності регіональних координаторів є розширення можливостей Секретаріату Омбудсмана задля покращення реалізації прав людини на регіональному рівні. Це можливо лише за рахунок забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого та доступності особистих прийомів громадян у віддалених від м. Києва адміністративно-територіальних одиницях.
 
Регіональні координатори зі зв'язків із громадськістю провадять діяльність за наступними напрямами:
- збір та аналіз інформації про факти порушень прав людини у відповідних регіонах;
- взаємодія та співпраця із центральним представництвом Омбудсмена, проведення регулярних зустрічей на базі Секретаріату та на регіональному рівні;
- прийом та консультування громадян;
- просвітницька та інформаційна робота з підвищення рівня обізнаності населення та представників влади в ґалузі прав людини;
- участь в оглядових візитах до місць несвободи;
- налагодження співпраці з представниками інших НУО та участь у різноманітних заходах (круглих столах, семінарах, конференціях тощо).
 
До проходження конкурсу запрошуються кандидати, які відповідають наступним критеріям:
- досвід роботи у правозахисній сфері та/або наявна юридична освіта;
- знання Конституції України та Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»;
- комунікабельність;
- сумлінність.
 
Вітається досвід участі у моніторингових візитах у межах реалізації національного превентивного механізму, у моніторингових кампаніях Асоціації УМДПЛ або кампаніях інших правозахисних організацій та ініціатив.
 
До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
- визнані в установленому порядку недієздатними;
- мають не зняту або не погашену судимість за вчинення умисного злочину або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подаютьв електронній формі до конкурсної комісії такі документи:
- резюме;
- мотиваційний лист;
- дві рекомендації від правозахисних організацій;
- довідку про відсутність (наявність) судимості.
 
Можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, інші рекомендації, наукові публікації тощо).
 
Документи надсилаються на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 1 грудня 2015 року.
 
Конкурс проводиться в 2 етапи:
- прийом та розгляд документів;
- співбесіда.
 
Про результати І етапу конкурсу кандидатів буде повідомлено протягом 7 днів з дня завершення прийому документів.
 
 
Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини на регіональному рівні через розширення мережі регіональних координаторів зі зв'язків з громадськістю», який здійснюється за підтримки проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
 
За додатковою інформацією звертайтесь:
Швець Злата, представник Асоціації УМПЛ – тел. +380 (93) 73 87 704;
Баран Денис, представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини – тел. +380 (63) 28 61 238