Новини

Відкрито реєстрацію на онлайн курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю»

14 червня, 2019 р. — Громадський проект «Prometheus» надає можливість безкоштовної реєстрації та проходження курсу «Взаємодія органів державної влади з громадськістю».

Метою курсу є ознайомити фахівців/-чинь органів державної влади із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії з громадськістю, а також розвинути їхні навички планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю.

Курс також розрахований на працівників/-ць інших структурних підрозділів органів державної влади, які в своїй діяльності взаємодіють з громадськістю; представників громадськості; дослідників та інших зацікавлених осіб.

«Ефективне впровадження реформ вимагає налагодженої комунікації органів державної влади з громадськістю та ЗМІ. Адже, інформування про успішний перебіг реформ є передумовою збільшення кредиту довіри громадян до державних інституцій, що є істотним у контексті трансформаційних процесів в Україні. Завдяки проходженню курсу, відповідні спеціалісти отримають нові знання щодо покращення взаємодії з громадськістю та ЗМІ, та зможуть застосувати набуті навики у своїй щоденній роботі», — повідомляє Наталія Балдич, розробниця курсу, доцентка кафедри економічної політики та врядування Національної академії державного управління при Президентові України.

Структура курсу включає проходження 4 модулів у форматі відеолекцій, участь у дискусіях-форумах, виконання інтерактивних тестових завдань. Тривалість курсу становить 4 тижні.

«Взаємодія громадянського суспільства з органами державної влади є надзвичайно важливим компонентом в реформуванні державного управління. У курсі ми зосередили увагу на багатьох аспектах: інституційне забезпечення, процедурні питання, практика та досягнені результати. Ми впевнені, що курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю» стане кроком вперед на шляху до покращення взаємодії державних органів з громадськістю та медіа», —
наголошує Володимир Купрій, перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби.

Курс підготовлено в рамках проекту Програми розвитку Організації Об‘єднаних Націй (ПРООН) «Сприяння реформі державної служби шляхом посилення взаємодії державних органів виконавчої влади з громадськістю», який реалізується у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби та Секретаріатом Кабінету Міністрів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Думки, висновки чи рекомендації, висловлені в рамках курсу, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ПРООН, Міністерства закордонних справ Норвегії, Національного агентства України з питань державної служби або Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Запити ЗМІ:

Юлія Самусь, спеціалістка з комунікацій, ПРООН,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Онлайн курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю»

https://youtu.be/3zlWT_V9M0w