Новини

Мережа хабів розшириться до 15 громадський організацій

9 громадських організацій, які є членами мережі хабів за підтримки ПРООН, надали консультації 1751 місцевим неурядовим організаціям (НУО) з різних куточків України у 2017 році.

Регіональні громадські організації перетворилися на потужні ресурсні центри для місцевих активістів та НУО у 9 областях України. Це стало можливим завдяки підходу ПРООН до організаційного розвитку.

Мережа хабів розширюватиметься до 15 громадських організацій загалом. Проте, 6 неурядових організацій повинні пройти складний шлях організаційного розвитку. В результаті цього, вони перетворяться на потужні ГО-хаби у своїх регіонах та стануть повноцінними членами мережі хабів за підтримки ПРООН.

Цього тижня 9 хабів-ГО: ГО Точка Доступу, Група Впливу, Громадська організація "Територія успіху", Громадська організація "Центр "Жіночі перспективи", Благодійна організація "Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» (БФ ЦГІ) , Рівненська обласна громадська організація "Комітет виборців України", Благодійна організація "Фонд громади міста Херсон "Захист", Громадська організація «МАРТ», Громадська організація "Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск" - поділилися своїм досвідом з менш досвідченими громадськими організаціями, які прагнуть росту на робочій зустрічі у Львові.

Організаційний розвиток передбачає зміни щодо членства, покращення фінансової сталості, розроблення внутрішніх процедур та політик, створення незалежного правління, посилення адвокаційної діяльності і побудови співпраці з місцевими владами.

Більше про підхід ПРООН до організаційного розвитку: https://goo.gl/aeRkDP