Новини

Конкурс на заміщення вакантної посади регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Одеській області

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області.

 
Logo-17Провідною метою діяльності регіональних координаторів є розширення можливостей Офісу Омбудсмана задля покращення реалізації прав людини на регіональному рівні. Зокрема, забезпечення доступності особистих прийомів громадян у віддалених від м. Києва адміністративно-територіальних одиницях.
 
Регіональні координатори взаємодії з громадськістю провадять діяльність за такими напрямами:
 
– збір та аналіз інформації про факти порушень прав людини у відповідних регіонах;
– взаємодія та співпраця із центральним представництвом Омбудсмана, проведення регулярних зустрічей на базі Секретаріату та на регіональному рівні;
– прийом та консультування громадян;
– просвітницька та інформаційна робота з підвищення рівня обізнаності населення та представників влади в галузі прав людини;
– участь в моніторингових візитах до місць несвободи;
– налагодження співпраці з представниками інших ОГС та участь у різноманітних заходах (круглих столах, семінарах, конференціях тощо).
До проходження конкурсу запрошуються кандидати, які відповідають таким критеріям:
– досвід роботи у правозахисній сфері та/або наявна юридична освіта;
– знання Конституції України та Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»;
– комунікабельність;
– сумлінність.
 
Вітається досвід участі у моніторингових візитах у межах реалізації національного превентивного механізму, у моніторингових кампаніях Асоціації УМДПЛ або кампаніях інших правозахисних організацій та ініціатив.
 
До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
 
– визнані в установленому порядку недієздатними;
– мають не зняту або не погашену судимість за вчинення умисного злочину або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в електронній формі до конкурсної комісії такі документи:
 
– резюме;
– мотиваційний лист;
– дві рекомендації від правозахисних організацій;
– довідку про відсутність (наявність) судимості.
 
Можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, інші рекомендації, наукові публікації тощо).
 
 
Конкурс проводиться в 2 етапи:
 
- прийом та розгляд документів;
 
- співбесіда.
 
Про результати І етапу конкурсу кандидатів буде повідомлено протягом 7 днів з дня завершення прийому документів.
 
 
Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини на регіональному рівні через розширення мережі регіональних координаторів взаємодії з громадськістю», який здійснюється за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
 
За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:+380 (44) 253-20-55 (Денис Баран).