Новини

НАЗК запускає е-декларації за сприяння ПРООН. Старт – 15 серпня

Київ, 10 червня 2016 року – Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило форму системи електронного декларування майна та встановило 15 серпня цього року як крайній термін для повноцінного запуску системи.


13434833 1074654485927808 4599010575503079772 n 006Окрім затвердження форми електронної декларації, Агентство прийняло алгоритм, який має лежати в основі роботи Єдиного державного реєстру декларацій, включаючи порядок формування, ведення та оприлюднення інформації. Відповідні нормативні документи незабаром будуть передані до Міністерства юстиції України для реєстрації.

«Я хочу подякувати нашим партнерам – експертам Програма розвитку ООН, Представництва Світового Банку в Україні, усім працівникам НАЗК за напружену роботу. Сьогодні справді історичний день», – зазначив член НАЗК Руслан Радецький, який за розподілом обов'язків несе відповідальність за запуск системи е-декларування.

Іван Пресняков, керівник проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні, підтвердив важливість цієї події. Він сказав: «той факт, що висновки експертів ПРООН були прийняті за основу при розробці форми електронної декларації є позитивною подією. Тепер, коли є форма, ми можемо разом запустити інформаційну кампанію для навчання державних службовців правильно надавати інформацію через цей затверджений інструмент».