Новини

Успішні практики співпраці громадськості та влади в рамках ПВУ презентовані на Форумі

Громадські організації – хаби презентували успішні практики співпраці громадськості та влади на місцевому рівні в рамках ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” на Регіональному Форумі, який відбувся 21 вересня 2018 року у м. Києві.

Порушення прав людини під час збройного конфлікту на Донбасі представлені на прес-конференції

19 вересня 2018 року у м. Києві Євген Захаров з Харківської правозахисної групи (ХПГ) представив доповідь про порушення прав людини під час конфлікту на Сході України у 2014-2018 роках для подання до Міжнародного кримінального суду.

"Україна повинна вжити всіх відповідних та необхідних заходів для забезпечення реалізації базових прав населення, яке постраждало від конфлікту", - Те

“Право на соціальний захист – це фундаментальне право, закріплене в положеннях міжнародного права та внутрішнього законодавства України”, наголосила Тетяна Дурнєва, очільниця  Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» на 2018 Human Dimension Implementation Meeting у Варшаві 18 вересня 2018 року.

"Ефективна та націлена на результат співпраця між громадянським суспільством та владою є необхідною": Блерта Чела

Київ, 13 вересня 2018 року: Відбулася презентація оцінки співпраці між громадянським суспільством та державними органами влади. Дослідження проведено Творчим центром ТЦК за підтримки ПРООН.

Конкурс: «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Програма розвитку ООН та Міжнародний фонд «Відродження» запрошує неприбуткові організації до участі у конкурсi, метою якого є підтримка діяльності організацій громадського суспільства з моніторингу та документування масових порушень прав людини та інших міжнародних злочинів.

«Молодь повинна бути долучена до процесів вироблення політики як рівноправний партнер», - Анна Острикова

“Молодіжна рада-це один з інструментів участі в молоді, який дозволяє навчитися приймати рішення та брати відповідальність за сталий розвиток своєї громади. Це особливо актуально сьогодні, коли об'єднані громади самостійно формують свої стратегії та порядок денний. Молодь має бути долучена до цих процесів як рівноправний партнер”, - наголосила Анна Острикова, координатор програми «Молодіжний працівник» на Форумі молодіжної столиці України 2018 року.