Новини

Проведи літо з користю – зарядись проти корупції!

Ти цікавишся соціальними та технологічними інноваціями та маєш ідею, яка змінить твоє місто, селище, а згодом і країну.
Якщо ти знаєш, як перетворити свою ідею на проект, бери участь у Таборі ідей!

Громади, де чути голос молоді: 5 об’єднаних територіальних громад Чернігівщини розпочали створення Молодіжних рад

 У вересні 2017 року ГО "МАРТ" за підтримки ПРООН пілотувала ініціативу «Громада, де чути голос молоді», у межах якої громадські активісти допомагали місцевим громадам створити умови для залучення молоді у процес прийняття рішень. Проект впроваджувався у Чернігівській області, де на конкурсній основі були відібрані 5 ОТГ регіону.

«ПРООН підтримує реформу державної служби», - Маркус Бренд

5 липня 2018 року в Києві ключові стейкхолдери, міжнародні партнери та активісти громадянського суспільства долучилися до плідної дискусії, визначивши головні досягнення та недоліки у сфері реформування громадського сектору, та обмінялися ідеями, як подолати існуючі перешкоди на щорічній конференції PGA.

Виховання чемпіонів-змінотворців, або що таке інноваційний бум?

Молодь України втратила віру в правильність дій уряду.

Яким чином, використовуючи інноваційні підходи, ПРООН може надихнути молодь на процес формування політики на місцевому та національному рівнях?

V Національному конкурсі публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства

46 організацій з усіх куточків України взяли участь у V Національному конкурсі публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства за 2017 рік, який відбувся за підтримки ПРООН. Церемонія вручення нагород відбулася 27 червня 2018 року у м. Києві.

Оцінки проведеного моніторингу реалізації Нацстратегії сприяння розвитку громадянського суспільства обговорено на підсумковому заході

Київ, 26 червня 2018 року - 23 представники місцевої влади та регіональних ГО обговорили існуючі проблеми щодо імплементації Стратегії у різних областях України, провели плідний брейнстормінг на тему підвищення ефективності роботи та об'єднання адвокаційних зусиль Координаційних рад під час круглого столу.