Новини

Досягати змін через інклюзивність, ЦСР, та прозоре урядування

Нові особливості Плану дій ПВУ в Україні

Згідно з останнім звітом Freedom House, Україна вважається частково вільною демократією. В той час, як у 2018 році рівень довіри до урядових інституцій становить 28.2%, громадським організаціям довіряє 45% населення. «Партнерство «Відкритий уряд» є платформою, що допомагає уряду та громадянському суспільству об'єднуватися та покращувати управління, уповноважувати громадян, викорінювати корупцію та впроваджувати нові технології.

Сприяння позитивним змінам через розвиток потенціалу молоді

Уявіть Україну, де більше половини молоді бере участь у житті громади й прийнятті рішень! Це не просто мрія – значна присутність молоді у громадському житті може стати реальністю.  

Показником рівня розвитку суспільства є те, як ставляться до його найвразливих членів.

23 січня 2019 року у м. Києві відбулася презентація тіньового (альтернативного) звіту про виконання Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права. Звіт було підготовано Коаліцією організацій Мережа хабів УкраїнитаМережа правового розвитку за сприяння ПРООН Україна.

Права людини мають залишатися у фокусі уваги всіх законодавчих ініціатив: Блерта Чела, ПРООН

На сьогодні Україна виконала План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 29% згідно з оцінкою, яку провели 11 організацій громадянського суспільства. Правозахисники рекомендують внести зміни до Плану дій для покращення захисту прав людини та координації між державними органами.

“Децентралізація відкриває нові можливості для інноваційних адміністпативних послуг” - Оснат Лубрані

5 грудня 2018 року у м. Києві 500 представників ОТГ дізналися про ефективні методи взаємодії з громадянським суспільством та залучення людей у процес прийняття рішень на Третьому форумі об’єднаних громад.