Новини

Громадянське суспільство задля розвитку демократії – конкурс проектних пропозицій

Ви є представником організації громадянського суспільства України? Маєте ідею проекту, який може сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади? Гадаєте, можете реалізувати такий проект протягом року та за умов отримання гранту від ПРООН в обсязі не більше ніж 30 000 дол. США?

Запуск третього циклу процесу УПО в Україні: почнемо з альтернативного погляду

19 квітня 2017 року, Київ - понад 70 правозахисників з організацій громадянського суспільства та Офісу Омбудсмена зібралися на представлення альтернативних доповідей в рамках 3-го циклу УПО в Україні УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПЕРІОДИЧНИЙ ОГЛЯД: АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВИМІР. 

Опитування громадської думки у сфері прав людини, Омбудсман+ та Анти-дискримінаційний барометр: три шляхи підтримати права людини в Україні

ПРООН в Україні надає підтримку Уповноваженому Верховної Ради з прав людини (Омбудсману) у здійснені багатьох заходів. Можна відзначити три основні моменти наших спільних досягнень. 

Зміцнення громадянського суспільства для просування прав людини в Білорусі, Молдові та Україні

16-17 березня 2017 року понад 40 правозахисників і активістів громадянського суспільства зібралися у Вільнюсі на Конференції з правозахисної діяльності для обміну досвідом та об'єднання своїх зусиль у поширенні теми захисту прав людини у трьох країнах регіону. 

Три причини, чому варто приділяти увагу громадянській грамотності

Громадянська грамотність означає, що громадянин знає, як активно брати участь та ініціювати зміни у житті своєї громади і суспільства в цілому. Організації громадянського суспільства в Україні продовжують доводити щодня, що влада громадян є справжнім рушієм мирних змін.

Підготовка тренерів для розповсюдження знань про запобігання корупції

НАЗК і ПРООН запустили тренінг для тренерів з метою підготовки штатних лідерів у центральних і місцевих органах влади для передачі знань про запобігання корупції державним службовцям.