Новини

«Правозахисний вікенд» у Чернігові

Згідно з дослідженням ПРООН 23% населення вважає, що після Революції Гідності ситуація з правами людини дещо покращилася.

CEDAW: #ЧасЗараз для України

В Україні жінки заробляють на чверть менше. Жінки більш схильні стикатися з віковою чи статевою дискримінацією на ринку праці. Проблема ґендерно-зумовленого насильства також вимагає вирішення, адже значного поступу у цьому питанні не відбулося.

ЩОНАЙМЕНШЕ 30% ЖІНОК У ВЛАДІ: ЦЕ ТЕ, ЗА ЩО Я БОРЮСЯ!

Як громадська активістка зі Львова досягла прориву в утвердженні прав жінок та ґендерної рівності

Поширення кращих практик молодіжної роботи сприятиме позитивним змінам у місцевих громадах

Одним із пріоритетів Міністерства молоді та спорту України у партнерстві з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй є створення середовища, де молоді люди зможуть впливати на процес прийняття рішень та вироблення політики як на місцевому так і на національному рівнях, - заявив перший заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема під час прес-конференції

РОЗТОПЛЮЮЧИ КРИГУ

 

Молоді активісти створюють простір для вільного спілкування з молоддю, що має інвалідність внаслідок інтелектуальних порушень

Місцева демократія дає поштовх місцевому розвитку

Місцева демократія дає поштовх місцевому розвитку. Головною складовою цих процесів є люди, громади. Саме тому одним із перших кроків для розвитку місцевої демократії є визначення статутів територіальних громад.