Новини

Творімо демократичні зміни з U-INN!

Які найбільш інноваційні підходи до вирішення актуальних проблем у галузі демократії та прав людини? І як молодь України може реалізувати власні ідеї та посприяти соціальним змінам?

ПРООН надасть по 5’000 дол. США на інновації молоді в сфері демократії та прав людини

Ви маєте інноваційну ідею, як вирішити актуальну проблему у Вашій громаді? Прагнете втілити новітні підходи у сферах демократії і прав людини?

Прозоре будівництво: Україна застосує корейський підхід до он-лайн моніторингу будівництва доріг

«Україна має шанс отримати систему, яка дозволяє он-лайн моніторинг всіх етапів дорожнього будівництва: від отримання тендерних заявок до передачі  об’єктів в експлуатацію», - заявив Володимир Омелян, Мініср інфраструктури, під час публічної презентації програми «Прозоре будівництво» для моніторингу будівництва доріг, а також публічного порталу CoST.

Великий крок вперед для українців: країна відзначає першу річницю електронного декларування

Український проривний інструмент, спрямований на викорінення корупції через публічне розкриття доходів і активів чиновників, святкує свій однорічний ювілей. Важливо поглянути на перші результати системи електронного декларування, яка була запущена у вересні минулого року.

Понад 1000 осіб зникли під час конфлікту в Україні

30 серпня ООН відзначає Міжнародний день жертв насильницьких зникнень. Збільшення кількості зниклих людей є неминучим під час військових конфліктах. У кожній країні є процедури пошуку зниклих безвісти людей в мирний час, які зазвичай стають неефективними в екстремальних ситуаціях, таких як військовий конфлікт.

Без громадянської освіти неможливо почути голос молоді

Київ, 10-12 серпня 2017 р. - Громадянська освіта допомагає молоді бути добре проінформованими, активними громадянами, залученими у процеси вироблення політики та демократичного управління. Дослідження громадянської обізнаності, проведене ПРООН у липні-вересні 2016 року, підтвердило важливість зміцнення громадянської освіти в Україні.