Новини

Запуск третього циклу процесу УПО в Україні: почнемо з альтернативного погляду

19 квітня 2017 року, Київ - понад 70 правозахисників з організацій громадянського суспільства та Офісу Омбудсмена зібралися на представлення альтернативних доповідей в рамках 3-го циклу УПО в Україні УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПЕРІОДИЧНИЙ ОГЛЯД: АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВИМІР. 

Підготовка тренерів для розповсюдження знань про запобігання корупції

НАЗК і ПРООН запустили тренінг для тренерів з метою підготовки штатних лідерів у центральних і місцевих органах влади для передачі знань про запобігання корупції державним службовцям.

Як подати е-декларацію: НАЗК та ПРООН запускають онлайн-курс для держслужбовців

Із розгортанням другої хвилі електронного декларування для українських державних службовців, під час якої число декларантів збільшиться принаймні у сім разів, НАЗК і ПРООН за підтримки Міністерства закордонних справ Данії розробили онлайн-курс про те, як подати е-декларацію.

Студенти проти корупції: ПРООН і НАБУ почали спільну Всеукраїнську антикорупційну кампанію

Студенти в 13 університетах по всій Україні отримають знання з перших рук про новостворені українські антикорупційні інституції з метою підвищення рівня поінформованості молоді про боротьбу з корупцією в країні.

Тренінг з ППЛ у місті Дніпро

Дніпро, 16-18 лютого 2017р. – Було проведено тренінг «Підхід, що базується на правах людини, у діяльності організацій громадянського суспільства».

Соціальні інновації: нові шляхи вирішення старих проблем

Найменш продуктивний шлях – застосовувати ті самі підходи до проблеми, навіть якщо це не працює, сподіваючись, що цього разу результат буде кращим. Саме тому IX Міжнародна конференція Українського форуму благодійників зосереджена на соціальних інноваціях.