Новини

Реалізація Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-20 роки вимагає удосконалення

29 представників місцевої влади та громадськості з Вінницької, Житомирської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей намагалися знайти шляхи ефективнішої реалізації Нацстратегії у своїх регіонах на семінарі, який відбувся у м. Хмельницькому.

Форум громад – це про співпрацю і про розвиток громад

Форум громад, організований хабом ПРООН  «Агентство економічного розвитку», відбувся 27-28 березня 2018 року у м. Миколаєві.

Oбмін кращими практиками демократизації на ІІ-му Всеукраїнському Форумі громадських організацій у Львові

Лідери громадських організацій з сільських та віддалених регіонів Рівненщини, Львівщини, Закарпаття, Донецької та Дніпропетровської областей обмінялися кращими практиками демократизації на ІІ-му Всеукраїнському Форумі громадських організацій, який відбувся 23-24 березня 2018 року у Львові.

«Правозахисний вікенд» у Чернігові

Згідно з дослідженням ПРООН 23% населення вважає, що після Революції Гідності ситуація з правами людини дещо покращилася.

CEDAW: #ЧасЗараз для України

В Україні жінки заробляють на чверть менше. Жінки більш схильні стикатися з віковою чи статевою дискримінацією на ринку праці. Проблема ґендерно-зумовленого насильства також вимагає вирішення, адже значного поступу у цьому питанні не відбулося.

ЩОНАЙМЕНШЕ 30% ЖІНОК У ВЛАДІ: ЦЕ ТЕ, ЗА ЩО Я БОРЮСЯ!

Як громадська активістка зі Львова досягла прориву в утвердженні прав жінок та ґендерної рівності