Новини

Місцева демократія дає поштовх місцевому розвитку

Місцева демократія дає поштовх місцевому розвитку. Головною складовою цих процесів є люди, громади. Саме тому одним із перших кроків для розвитку місцевої демократії є визначення статутів територіальних громад.

Мережа хабів сприяє утвердженню громадянського суспільства в Україні

“ Знайомство з командою “Території успіху” стало для мене стимулом стати головою громадської організації і розвивати її, як і наше суспільство, нашу громаду”.

Ганна Курусь, голова громадської організації “Майбутнє без меж

Про права людини на вулицях твого міста

Як відстоювати свої права, до кого звертатись у випадку їх порушень, та як отримати безоплатну правову допомогу? Центр інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН розпочав інформаційну кампанію «День прав людини у твоєму місті».

Мережа хабів розшириться до 15 громадський організацій

9 громадських організацій, які є членами мережі хабів за підтримки ПРООН, надали консультації 1751 місцевим неурядовим організаціям (НУО) з різних куточків України у 2017 році.

Молодіжні працівники опанували критичне мислення та медіаграмотність

Чому критичне мислення допомагає молоді свідомо долучатися до демократичних перетворень? Як вміти розпізнавати фейки та маніпуляцію у новинах?

Молодіжні працівники навчилися як протидіяти дискримінації та розбивати стереотипи

Як молодіжні працівники можуть допомогти молоді розрізняти та протидіяти дискримінації? Чому гендерні, расові та  релігійні стереотипи впливають на наше ставлення до інших?  Як молодь може навчитися розбивати стереотипи?